1.Pasiūlykite referalų programą

Referalų programos yra puikus dalykas, nes jos gali vieną laimingą klientą paversti į du, tada į keturis, aštuonis ir taip daugiau. Tai kaip geras užkratas, kuris jums gali duoti didelių rezultatų, vietoj to, kad jums būtų blogiau. Tai gali būti paprasta nuolaida „gaukite 20% nuolaidą“ savo kitam apsipirkimui, už tai jog jūsų draugas pirko iš mūsų. Jūsų reklama tol yra gera, kol verčiate savo pirkėjus apie tai dalintis su savo draugais. Daugiau informacijos apie referalų programas galite rasti čia.

2.Koncentruokitės ties vartotojo patirtimi

Vartotojo patirtis yra gyvybiškai svarbus dalykas elektroninių parduotuvių versle. Dar tiksliau kalbant vartotojų aptarnavimas, jis gali iškelti jūsų verslą arba jį palaužti. Paskutinis dalykas, kurio jūs norite, kad jūsų klientas ateina į jūsų puslapį, tik tam kad išeitų, nes puslapis krovėsi per ilgai arba juo buvo per sunku naudotis. Todėl jūs turite pasirūpinti, kad jūsų klientų kelias nuo prekės įsidėjimo į krepšelį iki apmokėjimo būtų kuo malonesnis ir paprastesnis.

3.Įtraukite po pirkimo apklausą

Ši sekcija gan svarbi ir ją logiška įtraukti po vartotojo patirties, nes šie du dalykai eina koja kojon. Kieno gi geriausia galite paklausti ką galite pagerinti savo paslaugose, negu naujo lankytojo, kuris ką tik apsipirko jūsų parduotuvėje? Jie gali jums pasakyti, kas jiems nepatiko, ko trūko, ir bet kokie pasikeitimai, kurie jų nuomone galėtų pagerinti ateities pirkimus. Jūs net gi galite paskatinti savo klientus užpildyti formas, siūlant jiems nuolaidas perkant ateityje. Patikėkite šis taktika labai veiksminga.

4. Panaudokite Skatinimo veikti strategiją (CTA)

Skatinimo veikti mygtukai, tekstinės nuorodos, paveiksliukai arba bet kas kviečia vartotoją imtis veiksmų paspausti, ten kur jūs norite, kad vartotojas paspaustų. Siekiant šio tikslo būtina pabraukti arba pažymėti tą vietą išskirtinai, tačiau tai skiriasi nuo to kai kažkas perka jūsų produktą , nuo to ,kai skatinate užsisakyti naujienlaiškį. Socialinė mygtukai, kviečia vartotojus sekti jūsų prekinį ženklą socialinėse platformose, „užsiprenumeruoti“ CTA veiksmas užtikrina, kad jūsų pastoviai priminsite apie save klientui atkeliaudami į jo pašto dėžutę.

Magento sistema

5. Prekių pristatymas laiku

Paskutinis, bet ne prasčiausias svarbus dalykas E-parduotuvių versle yra pristatymas. Šiuo metu prekių pristatymo vidurkis nukrito, bet mes būtent atėjome į amžių, kai į jūsų paspaudimą pardavėjas turi reaguoti žaibiškai. Laikas yra pinigai ir žmonės nori prekių dabar. Ne rytoj, arba poryt, bet DABAR. Niekas to geriau nesupranta negu Amazon, kuris siūlo Prime air, pristatymo sistemą, kuri pristato siuntinius per 30 minučių, naudojant dronus. Panašiai, 78% vartotojų moka už Amazon Prime vien tik už jų nemokamą dviejų dienų pristatymą. Faktiškai statistika parodė 9 iš 10 vartotojų sako, jog nemokamas pristatymas yra numeris vienas, kuris skatina apsipirkimą internete, net 69% pabrėžia, kad tai vienos dienos pristatymas ir 68% teigia, kad tai yra nemokamas grąžinimas arba apkeitimas.

Apibrėžiant, viena trečioji verslų bankrutuoja per dvejus metus, pusė per 5 metus, ir dvi trečiosios po 10 metų. Pagrindinis dalykas šiame versle turėti marketingo strategiją, ilgalaikėje perspektyvoje todėl kuo ilgiau įmonė išsilaiko versle, tuo didesnė tikimybė, kad ji ten ir išliks. Mes parašėme patarimus padėsiančius jūsų, elektroninės parduotuvės varomos magento platforma ilgalaikei strategijai.